مقالات

واردات قطعات الکترونیک از دبی

واردات قطعات الکترونیک از دبی

همان گونه که می دانید عرصه الکترونیک در دنیای امروز اهمیت بسیار ویژه ای را به خود اختصاص داده است و بسیاری از کشورهای جهان در تلاش هستند تا بهترین آن ها را به طور پیوسته تولید نمایند. از طرفی دیگر تکنولوژی نیز به نوبه خود به رشد روز افزون خود ادامه می دهد و با سرعت بسیار بالایی در حال پیشرفت می باشد، در نتیجه تمامی کشورها و به خصوص ایران نمی تواند قطعات الکترونیکی را هم راستا با رشد تکنولوژی ارتقا دهد. لذا لازم است تا نبود و کمبود تجهیزات را توسط وارد کردن آن ها به کشور خود جبران نمائیم. یکی از کشورهایی که مطرح ترین قیمت ها را در اختیار مشتریان خود قرار داده و به طور پیوسته مقرون به صرفه می باشد، دبی است. در نتیجه یکی از رایج ترین اموری که بسیاری از مجموعه های تولید کننده مطرح همواره آن را انجام می دهند، واردات قطعات الکترونیک از دبی می باشد. در این مقاله مواردی از جنبه های واردات قطعات الکترونیک از دبی را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد تا با جوانب آن آشنا شوید ما همراه باشید.
لازم به ذکر است که شرکت ریزموج الکترونیک رسام در زمینه فروش انواع قطعات الکترونیکی و همچنین واردات تجهیزات صنعتی به طور پیوسته پیشرو بوده و همواره مطرح ترین ادوات را به مشتریان خود ارائه می دهد. به علاوه قطعات تولیدی تیم مجرب ما به دلیل بالا بودن کیفیت خود، مشتریان بسیاری را مجذوب خود نموده است.

واردات قطعات الکترونیک از دبی

همچنین بخوانید: قطعات الکترونیکی چیست

با اهمیت واردات قطعه از دبی آشنا شوید

همان طور که می دانید واردات انواع قطعات الکترونیکی از کشورهای دیگر دارای شرایط ویژه ای می باشد که مختص به همان کشور است. واردات قطعه از دبی نیز دشواری و شرایط مخصوص به خود را دارد که در ادامه نمونه هایی از آن ها را برای شما شرح خواهیم داد. همان گونه که مستحضر هستید در ایران تمامی قطعات مورد نیاز برای انواع پروژه ها در دسترس نبوده و نیاز است تا مجموعه ای از تجهیزات را از کشورهای مطرح تامین نمائیم که مطرح ترین آن ها دبی است. در ادامه نمونه هایی از مزایای واردات قطعات الکترونیک از دبی آشنا خواهیم شد.

مقرون به صرفه

همان گونه که در ابتدای این مقاله ذکر شد، یکی از دلایل واردات قطعات الکترونیک از دبی،  پائین بودن هزینه ها در زمینه های مختلف می باشد و یکی از دلایلی است که بسیاری از شرکت ها، محصولات خود را از مطرح ترین مجموعه های آن تهیه می نمایند. علت پائین بودن هزینه ها به این دلیل است که کشور امارات به لحاظ نزدیکی به ایران نسبت به دیگر کشورها در اولویت می باشد. در نتیجه انواع حمل و نقل تجهیزات الکترونیکی به نسبت دیگر کشورها آسان تر و کم هزینه تر خواهد بود.

شاید خواندن این مقاله نیز برای شما مفید باشد: قطعات برد الکترونیکی

دارنده منابع اصلی

این مورد نیز یکی دیگر از مزایای نزدیک بودن کشور دبی به ایران می باشد. این نکته را کانون توجه خود قرار دهید که دبی از جمله کشورهایی می باشد که ایران بسیاری از منابع حیاتی خود را از آن تامین می نماید.

تحویل محصولات با سرعت بالا

همان گونه که قبل تر نیز ذکر شد دبی به دلیل نزدیکی به ایران، به عنوان ارجح ترین کشورها به منظور واردات تجهیزات الکترونیکی می باشد. در نتیجه روند واردات به سرعت هرچه تمام تر انجام می شود و شرکت ها را از صرف هزینه های اضافی نیز مصون می دارد.

روند واردات قطعات الکترونیک از دبی به چه صورت است؟

لازم به ذکر است که پروسه واردات تجهیزات به خودی خود امری است که با مشکلات و دشواری های بسیاری روبه رو است. در نتیجه کارشناس هایی با تجربه و متبحر را می طلبد تا عهده دار این مسئولیت باشند. به این نکته توجه نمائید که شرکت ریز موج الکترونیک رسام با بهره مندی از با تجربه ترین مهندسان و کارشناسان خود، سابقه ای چند ساله را در امر واردات تجهیزات الکترونیکی به خود اختصاص داده است و به طور پیوسته مرغوب ترین ادوات را خریداری می نماید و به همین دلیل مشتریان بسیار زیادی را از آن خود نموده است.
شاید برایتان مفید باشد: قطعات اکتیو و پسیو

واردات قطعات الکترونیک از دبی به ایران
حال در اینجا روند کلی واردات قطعات الکترونیک از دبی را برای شما عزیزان شرح می دهیم. مرحله اول انتخاب مجموعه مورد نظر در کشور دبی می باشد که صبر و شکیبایی زیادی را می طلبد. در این مرحله متخصصان مجرب در این زمینه می بایست لیستی از شرکت هایی با سابقه درخشان را در اختیار مدیر خود قرار دهند و با بررسی شرایط موجود تعدادی از آن ها را به منظور بازدید بر گزینند. در مرحله دوم لازم است تا لیست تجهیزات مورد نیاز را به منظور استعلام قیمت هایشان تهیه نمائیم، در اینجا شرکت هایی که محصولات خود را با قیمت های بسیار بالایی به فروش می رسانند از لیست حذف می شوند. در قدم بعد نیاز است تا از مهندسان مجرب در زمینه فروش قطعات الکترونیکی بهره گرفته شود. در نتیجه در این مرحله مهندسان با تجربه و آموزش دیده به فروشگاه های مورد نظر در دبی اعزام خواهند شد. آن ها می بایست تمامی محصولات مورد نظر خود از فروشگاه ها را مورد بررسی قرار داده و با توجه به صلاحدید خود مطرح ترین ادوات الکترونیک را خریداری کرده و در بسته بندی های مخصوص به خودشان قرار دهند.

آشنایی با: بهترین شرکت های الکترونیکی ایران

اطلاعات تکمیلی در خصوص واردات قطعات از دبی

مواردی که مطرح شد پروسه کلی واردات قطعات الکترونیک از دبی به طور خلاصه بود. با در نظر گرفتن مواردی که قبل تر ذکر شد، از این مسئله حیاتی آگاه شدید که امر واردات قطعات الکترونیکی به ایران و تحویل آن ها به مشتریان موضوعی می باشد که بخش اعظم آن مربوط به فروشگاهی است که این مسئولیت را بر عهده دارد. در نتیجه به هنگام انتخاب مجموعه ای که مسئول تولید و وارد کننده تجهیزات الکترونیکی می باشد، نهایت دقت را به کار ببندید تا در آینده منجر به لطمه به کسب و کارتان نشود.

همچنین بخوانید: حمل کالا از چین

واردات قطعات الکترونیک از دبی امارات

مجموعه ها به منظور واردات قطعات الکترونیک از دبی با چه دشواری هایی مواجه اند؟

همان طور که در بخش روند واردات قطعات الکترونیک از دبی به ایران نیز ذکر شد، شرکت ها با مشکلات بسیاری به منظور وارد کردن تجهیزات مرغوب به داخل کشور مواجه می باشند. از مرحله گزینش مطرح ترین فروشگاه ها در دبی گرفته تا تحویل محصولات در مجموعه خود و تست تمامی آن ها در شرکت خود توسط افراد با تجربه خود، دردسرهای بسیاری را متحمل خواهند شد. حال آن که فروشگاه ها با پشت سر گذاشتن دشواری های فراوان، شما مشتریان عزیز را در خریداری انواع تجهیزات الکترونیکی یاری خواهند رساند.

همچنین بخوانید: نکات طلایی واردات قطعات الکترونیک

نکاتی که به منظور واردات قطعات الکترونیک از دبی به ایران باید توجه نمایند

شما عزیزان به جای پیمودن روند وارد کردن تجهیزات و دشواری های آن به تنهایی می توانید با انتخاب یک شرکت وارد کننده با سابقه درخشان، خریدی راحت تر ولذت بخش تر را تجربه نمائید. به علاوه اگر دانش شما در این زمینه کافی نیست پیشنهاد می کنیم که خودتان به طور غیر مستقیم در این امر دخیل باشید و اجازه دهید تا فروشگاه های مطرح در این امر شما را یاری رسانند. نکته مهم دیگری که حائز اهمیت می باشد این است که در امر واردات قطعات الکترونیک از دبی نباید عجله کنید. همان طور که در ابتدای این مقاله نیز ذکر شد پروسه واردات، صبر زیادی را می طلبد و عجله کردن باعث می شود تا بهره وری مراحل فرایند واردات کاهش یابد. همچنین پیش از نهایی کردن سفارشات خود لازم است تا از شرایط گمرکی آگاهی کامل داشته باشید. بدین صورت که می بایست به صورت پیوسته از قیمت های روزانه آن آگاه شوید.
به عنوان نکته آخر در نظر داشته باشید که هیچگاه فریب قیمت های پائین محصولات را نخورید زیرا تجهیزاتی که از قیمت های پائینی بهره مند هستند لزوما مرغوبیت بالایی را نخواهند داشت.

واردات قطعه از دبی

نتیجه گیری

شرکت واردات قطعات الکترونیکی از دبی به تعداد زیادی در کشور ایران وجود دارند که می توانید با کمی جستجو آن ها را پیدا نمائید.
لازم به ذکر می باشد که شرکت ریزموج الکترونیک رسام یکی از شرکت های مطرح در امر واردات تجهیزات الکترونیک به ویژه از دبی می باشد و تمامی مراحل واردات، زیر نظر با تجربه ترین کارشناسان و مهندسان این مجموعه انجام می پذیرد. مشاوران برجسته تیم ما به طور پیوسته آماده پاسخگویی به مشتریان می باشند در نتیجه در صورتی که در زمینه واردات قطعات الکترونیکی(از جمله انواع سلف؛ انواع ترانزیستورهای قدرت و …) از دبی، ابهام و یا سوالی مطرح است می توانید با آن ها در میان بگذارید؛ کارشناسان ما به بهترین نحو پاسخ شما را خواهند داد.

همچنین بخوانید حواله دلار به دبی

5/5 - (4 امتیاز)

3 دیدگاه در “واردات قطعات الکترونیک از دبی

 1. زارعی گفت:

  دریافت هزینه واردات به چه صورت است؟؟؟

 2. کمالی گفت:

  سلام
  واردات به صورت مستقیم انجام میشه؟ و حداقل زمان لازم چقد است؟؟

  1. مدیرسایت گفت:

   سلام بله مستقيم انجام میشه و معمولا ۳-۴ هفته طول میکشه مگر اینکه موجود نباشه اونور و زمان تحویل داشته باشه که هنگام پیش فاکتور همه داخل قید میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *