بلاگ

واردات قطعات الکترونیک جاروبرقی

واردات قطعات الکترونیکی جاروبرقی

جاروبرقی به عنوان یکی از مهم ترین لوازم منزل به شمار می رود که در نظافت منزل نقش اساسی را ایفا می کند. مطمئنا بدون وجود جاروبرقی نظافت کامل محیط بسیار مشکل خواهد بود. امروزه به دلیل مشغله بسیار خانواده ها، استفاده از جاروبرقی به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. به همین دلیل واردات قطعات الکترونیک جاروبرقی به یکی از مهم ترین و پردرآمدترین مشاغل تبدیل شده است.

در صورت خرابی این وسیله، باید به تعمیر آن پرداخت و دانست که نقص و یا کمبود قطعات الکترونیک در کدام بخش از جارو باعث این خرابی شده است. یکی از ویژگی های خوب این دستگاه، قابل تعویض بودن و تعمیر شدن قطعات برد الکترونیکی آن است. یکی از راه های حفظ سلامت و افزایش عمر جاروبرقی، تخلیه کیسه جاروبرقی در مدت زمان کوتاه می باشد.

سفارش قطعات الکترونیکی از خارج و واردات انواع قطعات الکترونیکی جارو برقی به یکی از بروزترین روش های تامین نیاز مشتریان تبدیل شده است. لازم است بدانید که کار اصلی مجموعه ریز موج الکترونیک رسام در زمینه وارد کردن قطعات الکترونیکی از خارج از کشور است.

اهمیت واردات قطعات الکترونیکی جاروبرقی از خارج

واردات قطعات الکترونیکی جاروبرقی صنعتی و خانگی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. واردات قطعات جاروبرقی از خارج، و واردات قطعات الکترونیک جاروبرقی از چین از آن جهت اهمیت دارد که خریدار یک کالای با کیفیت، بادوام و طول عمر بالا را برای دستگاه نیاز به تعمیر خود خریداری می نماید و این قطعات الکترونیکی به خوبی این نیاز را برطرف می کنند.  همچنین فروش قطعات الکترونیکی صنعتی، به دلیل اورجینال بودن و مرغوب بودن، به افزایش طول عمر دستگاه و کارایی و عملکرد آن بسیار کمک کرده و موثر عمل می کند.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد: آشنایی با شرکت وارد کننده قطعات صنعتی

واردات این قطعات به وسیله شرکت واردات قطعات الکترونیکی جاروبرقی، از آن جهت اهمیت دارد که در
سال های اخیر به دلیل تحریم های ظالمانه، نبود لوازم و قطعات مورد نیاز، خطوط تولید داخل با مشکل مواجه شده اند. به همین دلیل واردات قطعات الکترونیک جاروبرقی از خارج به نیازهای مشتریان پاسخگویی مطلوبی خواهد داشت.

واردات قطعات الکترونیک جاروبرقی

 

آشنایی با قطعات جاروبرقی

هر دستگاه برقی دارای قطعاتی است که در عملکرد آن نقش اساسی دارد. خازن الکتریکی، خرید رله، فروش آی سی و انواع این قطعات به بهبود و سالم کار کردن دستگاه کمک می نماید. در ادامه به معرفی برخی قطعات جاروبرقی می پردازیم که در واردات قطعات الکترونیک جاروبرقی گنجانده می شود.

موتور

در واردات قطعات الکترونیک جاروبرقی از چین، موتور یکی از مهم ترین اجزا به شمار می رود. در واقع موتور یکی از اصلی ترین و حیاتی ترین بخش های یک جاروبرقی است که قلب آن نیز محسوب می شود. برای حفظ و نگهداری و افزایش طول عمر موتور دستگاه مواردی باید رعایت شود.

 

واردات واردات قطعات الکترونیک جاروبرقی

نکات مهم در حفظ و نگهداری از سلامت موتور

1- در صورتی که پاکت جارو تا دو سوم حجم خود پرشده باشد، باید آن را تخلیه یا تعویض نمود.

2-  نظافت فیلتر جاروبرقی یکی از مهم ترین موارد در حفظ سلامت موتور جارو است.

3-  بهتر است هر ماه فیلتر را با آب و صابون شسته و اجازه دهید خشک شود.

4- به ازای هر 4 بار تعویض پاکت یکبار فیلتر نو باید در دستگاه استفاده شود.

فیلتر جاروبرقی

فیلتر جاروبرقی که به وسیله شرکت واردات قطعات الکترونیک از خارج به بازار عرضه شده است، از کیفیت بالایی برخوردار است که از انواع مختلفی نیز  برخوردار می باشد.

انواع فیلتر جاروبرقی از نظر کاربرد

 • فیلتر ورودی که وظیفه مراقبت از موتور جاروبرقی را عهده دار است.
 • فیلتر خروجی که در حفظ و تمیز ماندن هوای خانه کمک می نماید.
 • انواع فیلتر جاروبرقی از نظر جنس نیز به دو نوع فیلتر معمولی جاروبرقی و فیلتر هپا جاروبرقی تقسیم می شود.

پاکت جاروبرقی

پاکت جاروبرقی در جاروبرقی های کیسه ای قابل استفاده است و به انواع مختلفی از نظر جنس و نوع کاربرد
تقسیم می شود.

کیسه جاروبرقی از نظر نوع مصرف به دو شکل کیسه دائمی جاروبرقی و کیسه یک بار مصرف جاروبرقی تقسیم شده و از نظر جنس نیز در انواع پاکت یکبار مصرف کاغذی جاروبرقی، ، پاکت پارچه ای پرزی جاروبرقی، پاکت دائمی سوزنی جاروبرقی و پاکت یکبار مصرف میکروفیلتری (هپا) جاروبرقی تقسیم می شود و در مدل های یک لایه، دولایه و سه یا چهار لایه است.

سیم جمع کن جاروبرقی

امروزه بسیاری از جاروبرقی ها به سیم جمع کن تجهیز شده اند. عملکرد این بخش به صورت مکانیکی انجام می شود و عاری از جریان الکتریکی است. سیم جمع کن نوعی قرقره است که داخل آن یک فنر مارپیچی وجود دارد باعث می شود که سیم جارو برقی به دور قرقره بپیچد.

واردات قطعات الکترونیکی جاروبرقی

لوله جاروبرقی

مهم ترین بخش از واردات قطعات الکترونیکی جاروبرقی از خارج، لوله جاروبرقی است که وظیفه مکش را برعهده دارد که به تلسکوپی جاروبرقی یا لوله استیل جاروبرقی نیز شناخته می شود. این لوله مسیر اصلی عبور کثیفی ها و
آشغال ها به شمار می رود.

برس جاروبرقی

برس جاروبرقی یکی از متنوع ترین بخش و قطعات جاروبرقی است. برس های جاروبرقی در انواع متنوعی بسته به نیاز و سلیقه مشتری تولید و عرضه شده است که هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارد.

شیلنگ خرطومی جاروبرقی

خرطومی جاروبرقی یا لوله، یک پلاستیک منعطف و مقاوم است که از مسیرهای عبور اشغال به داخل جارو به شمار
می رود.

دسته جاروبرقی

دسته جاروبرقی که توسط شرکت واردات قطعات الکترونیک جاروبرقی فراهم می شود، رابطی میان لوله یا تلسکوپی و شیلنگ جاروبرقی است که با نام زانو جاروبرقی نیز به فروش می رسد.

کوبل جاروبرقی

کوبل جاروبرقی بخشی است که به اتصال بخش های مکنده جاروبرقی به بدنه کمک می نماید.

برد الکتریکی

برد الکترونیکی یکی از مهم ترین قطعاتی است که در پروسه واردات قطعات الکترونیک جاروبرقی از چین نیز وارد می شود. قطعات برد الکترونیکی مانند سیستم عصبی انسان هستند که فرمان را به سایر بخش های دستگاه می رساند تا عملکرد درستی را نشان دهند. خرید دیود، خرید خازن و دیود خارنی و مانند اینها در نهایت به مونتاژ برد الکترونیک منجر می شود.

واردات واردات قطعات الکترونیک جاروبرقی از چین

وظایف برد الکترونیکی

برد الکترونیکی در جاروبرقی از وظایف مشخصی برخوردار است که می توان به موارد زیر اشاره نمود.

کنترل سرعت دستگاه،  قدرت مکش، کنترل ولتاژ ورودی به جاروبرقی و مانند اینها را بر عهده دارد. از مواردی که نشان از خرابی برد الکترونیک دستگاه می دهد می توان به روشن نشدن جارو، خاموش شدن ناگهانی دستگاه در حین کار، عدم عملکرد کنترل سرعت دستگاه؛ نوسان در مکش جارو، خاموش نشدن و جرقه زدن جارو اشاره نمود.

ممکن است خواندن این مطلب برای شما جالب باشد: شناخت انواع ترانزیستور

در پایان

واردات قطعات الکترونیک جاروبرقی از خارج، کمک بزرگی به فروشندگان لوازم جاروبرقی نموده و حتی در طول عمر و افزایش کیفیت کار دستگاه نیز تاثیر به سزایی داشته است. مجموعه ریز موج الکترونیک رسام  یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه وارد کردن قطعات الکترونیکی از خارج از کشور است که می توانید برای واردات قطعات مورد نظر خود از آن کمک بگیرید.

در نهایت باید بگوییم که حتما خرید اینگونه محصولات را از بهترین شرکت های الکترونیکی ایران انجام دهید تا از اصل بودن آنها مطمئن باشید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

3 دیدگاه در “واردات قطعات الکترونیک جاروبرقی

 1. جهاندیده گفت:

  سلام.هزینه واردات به چه صورت محاسبه میشه؟؟؟ مسافت در اولویت است یا وزن و تیراژ ؟؟

 2. وحدانی فر گفت:

  سلام. چه مدل هایی از جاروبرقی را میتونید وارد کنید ؟؟؟

  1. مدیرسایت گفت:

   سلام وقت بخیر
   کار ما واردات قطعات الکترونیک هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *