مقالات

قطعات الکترونیکی خاص را از کجا تامین کنیم؟

قطعات الکترونیکی خاص را از کجا تامین کنیم

آدرس شرکت ریز موج الکترونیک رسام:

میرداماد-خیابان نفت جنوبی(صدق)-خیابان تابان شرقی-پلاک3-واحد4

تلفن های تماس:
021-22920838

021-66753785-7

قطعات الکترونیکی خاص را از کجا تامین کنیم؟ در این نوشته تصمیم داریم به این سوال پاسخ دهیم. در صورتی که شما هم به قطعات الکترونیکی کمیاب و خاص نیاز دارید اما نمی دانید این قطعات را از کجا می توانید تهیه کنید، پیشنهاد می کنیم این نوشته را تا انتها مطالعه نمایید.

برای دریافت مشاوره در زمینه واردات کالا از هنگ کنگ با شماره 02122920838 تماس بگیرید. 

شرکت ریز موج الکترونیک رسام واردکننده انواع قطعات الکترونیکی و صنعتی از خارج از کشور

قطعات الکترونیکی خاص را از کجا بخریم؟

همان طور که می دانید قطعات الکترونیکی و کاربرد آنها بسیار متنوع و متعدد هستند. از این قطعات در موارد مختلفی و در زمینه های متنوع ای مانند مخابرات، هوا فضا و … استفاده می شود. مهم ترین موضوعی که در هنگام خرید قطعات مذکور باید به آن توجه داشته باشید انتخاب و خرید قطعات الکترونیکی اورجینال است. به همین علت بسیار مهم است که قطعات مورد نیاز خود را از سایت ها و یا فروشگاه های مطمئن خریداری کنید.

به علت های مختلفی از جمله تحریم و مسائل امنیتی موجود، واردات قطعات الکترونیک کمی دشوار شده است. همین موضوع نیز سبب شده است تا پیدا کردن برخی از قطعات الکترونیکی به عنوان قطعات کمیاب و خاص برای کاربران و خریداران سخت شود. خصوصا پیدا کردن و خریدن قطعات الکترونیکی که در امور نظامی مورد مصرف قرار می گیرد به عنوان قطعات خاص بسیار دشوار است.

علاوه بر این، قطعاتی که به عنوان قطعات الکترونیکی کمیاب از آن ها یاد می شود نیز به سختی قابل پیدا کردن و خریدن می باشند. این قطعات اغلب قطعاتی هستند که به علت های مختلفی دیگر تولید نمی شوند. در صورتی که شما برای انجام پروژه مورد نظر خود به قطعه ای خاص و کمیاب نیاز دارید و نمی توانید هیچ قطعه دیگری را جایگزین آن کنید حتما با این سوال روبرو شده اید که قطعات الکترونیکی خاص (کمیاب) موردنیاز را از کجا تامین کنیم؟

قطعات الکترونیکی خاص (کمیاب) موردنیاز را از کجا تامین کنیم؟

قطعات الکترونیکی خاص را از کجا تهیه کنیم؟

در مورد اینکه منظور از قطعات الکترونیکی خاص و کمیاب چیست و چه قطعات الکترونیکی کمیاب هستند؟ توضیحات مختصری را ارائه کردیم. در صورتی که شما به دنبال خرید این نوع قطعات الکترونیکی هستید می توانید با خیالی آسوده به شرکت رسام اعتماد کنید. شرکت رسام با واردات قطعات الکترونیکی از چین به شما در پیدا کردن قطعات الکترونیکی خاص و کمیاب کمک می کند. واردات دیود، واردات مقاومت، واردات خازن، واردات آی سی و … بخشی از خدماتی است که این شرکت در زمینه قطعات الکترونیکی ارائه می دهد.

ممکن است خواندن این مطلب برای شما جالب باشد: نحوه خواندن مقاومت smd

در پاسخ به سوال قطعات الکترونیکی خاص (کمیاب) موردنیاز را از کجا تامین کنیم؟ می توانیم بگوییم کافی است تا قطعات مورد نظر خود را در این سایت سفارش دهید. شرکت رسام با سفارش قطعات الکترونیکی از خارج و واردات انواع قطعات الکترونیکی مشکل شما در تأمین قطعات مورد نیازتان را در اسرع وقت و با قیمتی مناسب رفع خواهد کرد.

قطعات الکترونیکی خاص چه کاربردهایی دارند؟

قطعات الکترونیکی خاص چه کاربردهایی دارند؟

به سوال قطعات الکترونیکی خاص را از کجا بخریم؟ پاسخ دادیم و حالا قصد داریم توضیحات بیشتری در مورد این که منظور از قطعات الکترونیکی خاص چیست و این قطعات چه کاربردهایی دارند و در چه زمینه هایی استفاده می شوند ارائه دهیم.

اغلب قطعات الکترونیکی خاص و کمیاب کاربردهای خاص و ارزشمندی دارند. به همین دلیل تهیه و خرید آن ها برای کاربران این قطعات ضروری می باشد. از جمله صنایعی که برای ساخت و تعمیر دستگاه های آن ها به این قطعات الکترونیکی خاص و کمیاب نیاز می شود می توانیم به صنایع فضایی، صنایع مخابراتی، رباتیک، پزشکی، نظامی و … اشاره کنیم. دستگاه هایی که در این صنایع مورد استفاده قرار می گیرند اغلب بسیار حساس و خاص هستند و در نتیجه برای تولید و تعمیر آن ها نیز به قطعات خاص نیاز است.

در صورتی که برای طراحی، ساخت و یا تعمیر این گونه دستگاه ها و یا طراحی و ساخت پروژه‌ های الکترونیکی منحصر به فرد خود نیاز به این گونه قطعات خاص و کمیاب دارید، شرکت رسام می تواند در تهیه این قطعات به شما کمک کند. کافی است تا سفارش قطعات مورد نیاز خود را در این سایت ثبت نمایید تا در اسرع وقت سفارش خود را تحویل بگیرید.

خرید قطعات الکترونیکی

خرید قطعات الکترونیکی

گاهی نیز برخی از قطعات به دلیل قدیمی بودن آن ها و این که دیگر تولید نمی شوند، کمیاب به حساب می آیند. این قطعات اغلب به علت های گوناگونی مانند مشتری نداشتن از روند تولید خارج می شوند. اما ممکن است شما برای انجام یا ادامه پروژه خود به یکی از این قطعات قدیمی نیاز پیدا کنید.

شرکت رسام با واردات قطعات الکترونیکی توانسته است مشکل تأمین این گونه قطعات را نیز برای شما رفع کند. بنابراین شما به خرید هر قطعه ای که نیاز دارید مانند خرید ترانزیستور، خرید پتانسیومتر تریمر، خرید تجهیزات فیبر نوری، خرید ال سی دی گرافیکی و … می توانید سفارش خود را در این سایت ثبت کنید.

بیشتر بخوانید: انواع ترانزیستور و کاربرد آنها

مزایای واردات قطعات الکترونیکی

مزایای واردات قطعات الکترونیکی

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی نیاز به قطعات الکترونیکی برای پیشرفت و گسترش پروژه های مختلف در همه زمینه ها کاملا روشن است. مزایای وارد کردن قطعات الکترونیکی از کشورهای مختلف خصوصا برای کشور ما که تحریم در آن یک مساله اساسی است بسیار زیاد می باشد.

از مهم ترین مزایای واردات در زمینه قطعات الکترونیکی می توانیم به امکان دسترسی به انواع قطعات اشاره کنیم. به این ترتیب شما می توانید به راحتی به قطعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کرده و پروژه های مورد نظرتان را به بهترین نحو پیش ببرید. مزیت دیگری که برای این واردات می توانیم بیان کنیم دسترسی به قطعات اورجینال و اصل است. در این صورت شما می توانید مطمئن باشید محصولی که به دستتان می رسد تقلبی و غیر اورجینال نیست.

مزیت دیگر واردات قطعات الکترونیکی این است که می توانید با قیمتی مناسب و بدون نگرانی در مورد محدود بودن قطعه، هر تعداد از قطعه مورد نیازتان را سفارش داده و خریداری کنید. البته تمام این مزایا زمانی به دست می آید که از شرکت معتبر و مطمئنی خرید خود را انجام دهید.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد: اجزای برد الکترونیکی

آدرس شرکت ریز موج الکترونیک رسام:

میرداماد-خیابان نفت جنوبی(صدق)-خیابان تابان شرقی-پلاک3-واحد4

تلفن های تماس:
021-22920838

021-66753785-7

جمع بندی

در این نوشته سعی کردیم به سوال قطعات الکترونیکی خاص را از کجا تهیه کنیم؟ پاسخ دهیم. همان طور که توضیح دادیم تهیه برخی از قطعات الکترونیکی به سبب خاص و کمیاب بودن آن ها دشوار است. این موضوع افرادی را که برای انجام پروژه های خود به این قطعات نیاز دارند با چالش های زیادی روبرو کرده است.

زمانی که یک قطعه خاص و کمیاب تلقی می شود شما برای خرید آن با مشکلات خاصی روبرو می شوید. برای مثال ممکن است فروشنده به علت خاص و کمیاب بودن قطعه مورد نظر، قیمت آن را بسیار بیشتر از قیمت واقعی قطعه اعلام کند. علاوه بر این ممکن است قطعه ای غیر اورجینال، تقلبی و یا دست دوم را به شما بفروشند. برای رهایی از این مشکلات باید حتما خرید خود را از سایت و فروشگاه های معتبر و قابل اعتماد انجام دهید.

برای خرید قطعات الکترونیکی خاص و کمیاب می توانید به شرکت رسام که یکی از بهترین شرکت های الکترونیکی ایران است اعتماد کنید. همچنین با ثبت سفارش خود در این سایت می توانید در اسرع وقت با قیمتی مناسب، قطعه مورد نظر خود را به صورت اورجینال و با کیفیت دریافت نمایید. زیرا این شرکت با وارد کردن قطعات الکترونیکی خاص و کمیاب از چین تلاش کرده است تا مشکلات مشتریان خود را در زمینه دسترسی به قطعات خاص از بین ببرد.

می توانید به راحتی لیست قطعات موجود در این سایت را مشاهده و قیمت این قطعات الکترونیکی را استعلام نمایید. به این صورت می توانید خرید خود را با خیالی آسوده و به صورت آنلاین انجام دهید و خاطر جمع باشید که با صرف هزینه ای مقرون به صرفه محصولی با کیفیت و اصل تحویل گرفته اید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

3 دیدگاه در “قطعات الکترونیکی خاص را از کجا تامین کنیم؟

 1. علی گفت:

  واقعا شرکت رسام هر نوع قطعه ای نیاز داشته باشیم رو داره
  ممنون از شما

 2. محبی گفت:

  سلام. BTR W6756 نیاز دارم میتونید برای واردات راهنماییم کنید؟؟

 3. محبی گفت:

  سلام. BTR W6756 نیاز دارم میتونید برای واردات راهنماییم کنید؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *